2013 m. spalio 4 d., penktadienis

50 metų jubiliejus – gyvenimo pabaiga?

Ne paslaptis jog tiek paprasti gimtadieniai, tiek įvairūs jubiliejai yra laikomi šventėmis. Vis dėlto, ar tikrai? Ne paslaptis, kad žmogų 45-55 metų užklumpa vidurio amžiaus krizė. Juk žmogus su kiekvienais metais tiesiog sensta ir žilsta, tad gimtadieniai pamažu tampa ne šventėmis, o tikra kankyne. Vis dėlto, kaip reikia sveikinti tokį žmogų, neužgaunant jo jausmų?

Pasveikinti 50-ąjį jubiliejų – amžiaus vidurį, švenčiantį žmogų tikrai nėra lengva. Faktas, jog neturite jam priminti, kad jau praėjo daugybė metų, ir galbūt, per juos buvo pasiekta ne viskas, kas buvo galima. Vis dėlto, turite padėti jam suprasti, kad jis turi šeimą, vaikus ir daugybę draugų, tad liūdėti dėl to kas praėjo tikrai nevertėtų. Stenkitės atrinkti jausmų neužgaunančius, galbūt kaip tik, judėti į priekį skatinančius žodžius. Taip pat, išrinkite dovaną, kuri galbūt atspindėtų jo hobius, galbūt pasiekimus, o galbūt tai bus kažkas, kas jam padės. Trumpai tariant, sveikinant žmogų sulaukus tokių metų reikia atsižvelgti į jausmus bei suprasti, kad tiesiog turite gražinti žmogų iš krizės į kelią. Taip, gali būti, kad žmogus netgi nepatyrė daugeliui žmonių būdingo laikotarpio, kuomet atrodo viskas slysta iš po kojų, tačiau netgi ir tokiu atveju, turite tam žmogui stengtis padėti neišklysti iš teisingo kelio.

Viską sudėjus, 50 metų jubiliejus – tikrai ne gyvenimo pabaiga. Vis dėlto, daugybė tokio amžiaus žmonių taip tikrai nemano, tad sveikinant jubiliejaus proga žmogų sulaukus tokios šventės tereikia suprasti, kad kiekvienas ne toks žodis ar elgesys gali tą žmogų išmušti iš ritmo, tad stenkitės dalyvaudami 50-ojo jubiliejaus šventėje ne tik švęsti, valgyti ir šokti, tačiau ir visą tai daryti kiek atsargiai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą